Zaposlitev 2018-01-12T14:17:28+00:00

Trenutna odprta delovna mesta

  • PROGRAMER INFORMATIK M/Ž
    Zahtevana izobrazba:
    •VI./1 – višješolski strokovni programi
    •VI./2 – visokošolski strokovni programi / 1. bolonjska stopnja
    •VII. – univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

    NEDOLOČEN ČAS – 3-6 MESECEV POSKUSNEGA DELA

    OPIS DELA
    • izvaja programerska dela po pogodbah in naročilih z uporabo strukturnega programskega jezika, računalniških algoritmov in podatkovnih baz
    • programira orodja za podporo razvoju programske opreme
    • razvija in izdeluje programsko opremo
    • delo izvaja z iskanjem in ustvarjanjem inovativnih in inventivnih rešitev na področju implementacije informacijskih rešitev
    • testira zahtevne aplikativne rešitve
    • implementira programsko opremo pri naročnikih in izvaja izobraževanje uporabnikov
    • ureja aplikacije, jih kompletira in ureja objave
    • uskladi aktivnosti za izdelavo in objavo naročenih izdelkov
    • spremlja stanje na področju strojne opreme ter zagotavlja optimalno kombinacijo
    • opravlja preproste posege vzdrževanja in čiščenja elektronskih naprav (strežnik, računalnik, tiskalnik ipd) ter menjavo potrošnega materiala
    • vklaplja, izklaplja in izvaja preproste nastavitve računalniških perifernih naprav, omrežja in komunikacijskih naprav
    • išče najugodnejšega dobavitelja potrebnih komponent
    • opravlja druga dela po nalogu nadrejenega
    • vsa navedena dela in naloge izvaja skladno s pravili stroke ter navodili nadrejenih

    NUDIMO
    • opravljanje dela v naših poslovnih prostorih na Polzeli;
    • redno delovno razmerje za nedoločen čas;
    • možnost osebnega in profesionalnega razvoja;
    • dodatno izobraževanje;
    • dobro osnovno plačilo ter možnost stimulativnega nagrajevanja.

    PRIČAKUJEMO
    3-5 let delovnih izkušenj

    Zahtevana tehnična znanja:
    • poznavanje ogrodja .NET in programskega jezika c#,
    • delo s podatkovnimi bazami (Microsoft SQL Server, MySQL),
    • poznavanje operacijskega sistema MS Windows.

    Zaželena tehnična znanja:
    • openCV (obdelava video signala in slik),
    • poznavanje GIS sistemov,
    • programski jezik c++,
    • znanje iz področja elektrotehnike/elektronike,
    • računalniška omrežja.

    Ostala znanja, veščine in lastnosti:
    • aktivno znanje angleškega jezika (govorno in pisno),
    • pripravljen potovati,
    • vozniški izpit B kategorije,
    • komunikativnost, prijaznost, urejenost.

Kontaktirajte nas preko spodnjega obrazca